Geur van Chloë of Roses.
Deze geur opent met de frisse en fruitige tonen van pioenroos en lychee, gevolgd door een bloemig hart van roos, magnolia en fresia. De warme basis van cederhout en amber zorgt voor een elegante en verfijnde finish.
Wat is Ambachtelijke zeep eigenlijk?
Deze zeep is gemaakt volgens eeuwenoude receptuur. Door Natrium Hydroxide (ook wel Loog genoemd) aan plantaardige boter en olie toe te voegen, verzeept de oliën en boter. De oliën en boter worden hard. Na het verzepen van de oliën zal de zeep 6 weken rijpen onder toeziend oog van onze zeepmakers. Na 6 weken is de loog en water helemaal verdampt en is de zeep voldoende gerijpt om naar onze klanten verstuurd te worden. Deze methode wordt ook wel Cold Proces genoemd.
Eigenschappen van deze Zeep.
Wij gebruiken in deze zeep Castorolie. Castorolie hydrateert niet enkel en alleen je lichaam, maar helpt ook je vochtbalans op peil te houden. Castorolie zit boordevol gezonde vetzuren die essentieel zijn om je huid in optimale conditie te brengen en te houden. Hierdoor is het ook geschikt om voor het gezicht te gebruiken.
Castorolie bevat Ricinolzuur. Ricinolzuur bezit ontstekingsremmende eigenschappen. Hierdoor kan castorolie ontstekingen helpen verminderen. Ook voor mensen die last hebben van psoriasis eczeem of acne kan het de huid helpen verzachten en hydrateren.
Hoe gebruik je het beste de zeep?
Na het natmaken kan je de zeep direct op je huid aanbrengen maar je kan de zeep ook in een zeepzakje doen en je wassen met het zeepzakje.
Margot (geverifieerde eigenaar) –
Geur niet helemaal voor mij
Tirta Van der Heijden (geverifieerde eigenaar) –
Goed zeep, ruikt lekker en stevige zeep dat je paar keer kan gebruiken.zo qua prijs deze zeep is zeker goedkoper dan normale shampoo die ik altijd koop en betere product ook.
Nienke van den Nieuwendijk (geverifieerde eigenaar) –
Heerlijke geur
P Coenders (geverifieerde eigenaar) –
Nog niet gebruikt, ben eerst mijn oude producten aan het opmaken. Ruikt heerlijk.
Alie van Broekhoven (geverifieerde eigenaar) –
Weer eens wat anders dan de gewone douchegel,jammer dat deze geur niet zo aanwezig is bij het douchen.
Ilse Verduijn (geverifieerde eigenaar) –
Werkt prima