Shampoo Bar Jungle – Milde verzorging voor normaal & gezond haar
Ervaar de luxe van natuurlijke haarverzorging met onze Shampoo Bar Jungle. Deze shampoo heeft een frisse, houtachtig-aromatische geur met maritieme tonen, munt en citrus in de top, gevolgd door kruidige accenten en een warme basis van sandelhout en ceder. Een stoere, natuurlijke geur met de kracht van de natuur.
Voor welk haartype is deze Shampoo Bar geschikt?
✔ Normaal en gezond haar – milde en effectieve reiniging zonder het haar te verzwaren
✔ Gevoelige hoofdhuid – pH-waarde van 5.5, mild en verzorgend
✔ Geverfd haar – Geen chemicaliën die de kleur kunnen vervagen
✔ Krullend haar – perfect voor de Curly Girl Methode (CG-proof)
Wil je meer weten over de Curly Girl methode (CG Methode)? Klik hier.
Essentiële ingrediënten voor gezond haar.
🌿 Vitamine B5 – Hydrateert en houdt vocht vast, waardoor het haar gladder en makkelijker te kammen is
🌿 Plantaardige Keratine – Herstelt beschadigd haar en zorgt voor een gezonde glans
Tip: Bewaar de bars droog (bijv. op een zeepplankje met open bodem) om ze langer mee te laten gaan.Klik hier om onze zeepplankjes te bekijken.
Miep (geverifieerde eigenaar) –
Nog niet gebruikt
mirjam welman (geverifieerde eigenaar) –
ruikt lekker en schuimt super veel fijn
Jeannet Burgler (geverifieerde eigenaar) –
Goed voor het haar en makkelijk uit spoelbaar
Liesbeth Fidder-de Vos (geverifieerde eigenaar) –
Heerlijk, echt perfect!👍
Dorothé Burg (geverifieerde eigenaar) –
Doet wat het moet doen, prima spul
Inge van Engelshoven (geverifieerde eigenaar) –
Nog niet gebruikt maar vast oke!
Angela (geverifieerde eigenaar) –
heerlijke shampoo , goede geur. Al eerder 2 test sets gekocht van een andere geur (1 winter glow geloof ik dat de naam was en een met gember ) Ik vind de shampoo heel fijn , hewoon even met het stukje over je natte haar wrijven, dan ontstaat schuim en dan verder met je vingers shampoën. Ik heb flink lang haar, ik was alleen mijn haar bij mijn hoofdhuid. De punten vanngen alleen wat spoelwater. Ik doe er lamg mee. Helaas krijg ik mijn dochter van 12 nog niet mee, ze vond ze weleuk en kekker ruiken, maar gebruikt liever vloeibaar.
Jet (geverifieerde eigenaar) –
Lang leve de shampoobar. Dat beveel ik iedereen aan.
Anja Cuijpers (geverifieerde eigenaar) –
Heerlijke geur, goed product
Patricia Faas (geverifieerde eigenaar) –
Ruikt lekker