Shea Body Boter – Intensieve hydratatie en natuurlijke verzorging
Verwen je huid met de rijke, voedende kracht van Beesha Body Boter, gemaakt van pure sheaboter. Deze intensief hydraterende boter smelt op de huid en helpt bij het herstellen van droge, gevoelige plekken. Sheaboter staat bekend om zijn verzachtende, beschermende en herstellende eigenschappen, waardoor je huid soepel en stralend blijft.
Waarom kiezen voor Beesha Body Boter?
✔ Diepe hydratatie – Voedt en verzacht droge huid
✔ Rijk aan vitamines A & E – Beschermt en herstelt de huidbarrière
✔ 100% natuurlijk & vegan – Zonder schadelijke toevoegingen
✔ Geschikt voor alle huidtypes – Ook voor de gevoelige huid en eczeem
Hoe te gebruiken?
Neem een kleine hoeveelheid boter en verwarm tussen je handen tot het smelt. Masseer zachtjes in op de huid voor langdurige hydratatie en bescherming. Ideaal voor dagelijks gebruik.
*Body Boters zijn het beste te bewaren op kamertemperatuur (19-21 graden). Hierdoor zijn ze ook makkelijker te gebruiken. Als ze te koud zijn is het lastiger om een beetje eruit te halen. In de zomermaanden koel bewaren, mag eventueel in de koelkast. Smeltpunt van sheaboter ligt op ongeveer 65-70 graden. Dat betekend dat de boter vloeibaar begint te worden bij deze temperatuur. Let op bij openmaken van het blikje bij hoge temperaturen.
Ineke Kiefte (geverifieerde eigenaar) –
Zalig spul
Yvonne Bergmans (geverifieerde eigenaar) –
kwaliteit product is hoog, en makkelijk in gebruik
Derk de Groot (geverifieerde eigenaar) –
heerlijke en goede creme.
Ingrid Scholtheis (geverifieerde eigenaar) –
Heerlijk product, kruimelt een beetje bij het aanbrengen.
Ida Nap (geverifieerde eigenaar) –
Werkt goed tegen droge huid
Kim van Nistelrooij (geverifieerde eigenaar) –
Beetje rare samenstelling, maar maakt mijn huid erg zacht en dat telt! Smelt mooi op de huid
Sonja Hazenberg (geverifieerde eigenaar) –
De bodyboters zijn heerlijk
Lieke Peters (geverifieerde eigenaar) –
Het smeert niet zo makkelijk uit. Het werkt wel heel goed tegen een droge huid
Monique Renes (geverifieerde eigenaar) –
Dit is meer persoonlijk, product is goed, maar ik vind het niet lekker uitsmeren. Ik hou meer van een milk of creme, iets wat ekker uitsmeerd
Saskia B (geverifieerde eigenaar) –
Wow .. ik kreeg dit er al cadeautje bij. De geur is fantastisch maar het product is, wat mij betreft, een topper. Ik had onverklaarbare eczeemplekjes op mijn handen. Geen idee waarom maar bleef terug komen. Toen ik dit product ontving was dit na een week verdwenen. Ik weet niet hoe het kan maar ik wil niet meer zonder. Heerlijk vettig maar trekt snel in dus perfect ..
Ilona (geverifieerde eigenaar) –
Heel fijn ,smeert goed,ruikt fijn en voedt mijn heke droge huid prima.
Mariët van der Linden (geverifieerde eigenaar) –
Perfect werkt uitstekend
Jacq (geverifieerde eigenaar) –
Ruikt goed, nog niet gebruikt.
T. (geverifieerde eigenaar) –
Goed voor de droge huid!
Anneke (geverifieerde eigenaar) –
Dit gebruik ik zelfs op mn gezicht….lekker spul en zuiver.