Geur van de Conditioner Bar Aloë Vera & Cucumber.
De geur van frisse komkommer, verkwikkend groen van Aloë Vera en een vleugje citrus. Zo delicaat als een warme zomerbries.
De eigenschappen van de Conditioner Bar Aloë Vera & Cucumber.
Na het wassen is het belangrijk je haar te behandelen met een Conditioner Bar. Je haar schubben gaan na het wassen open staan en een conditioner sluit deze weer af. In deze Conditioner Bar zit onder andere Sheaboter wat rijk is aan vitamine A en E wat zorgt voor extra hydratatie van het haar. De toegevoegde kokosnoot olie bevat eveneens vitamine E en revitaliseert de hoofdhuid. De toegevoegde plantaardige Keratine staat bekend om het haar in goede conditie te brengen en te houden. Het repareert waar nodig en geeft een gezonde glans aan je haar.
Gebruik van de Conditioner Bar Aloë Vera & Cucumber.
Wrijf de bar door je natte en gewassen haar en verdeel het gelijkmatig en spoel het af met warm water. Dit product is in vaste vorm en zal niet schuimen. Je haar zal glad, glanzend, zacht en geconditioneerd zijn met een heerlijk frisse geur. Het is een eenvoudig, probleemloos en plasticvrij alternatief voor conditioner in flessen. Een Conditioner Bar van 60 gram is goed voor 2-3 plastic flessen.
Ingrediënten/INCI:
Butyrospermum Parkii Butter, Behentrimonium Methosulfaat, Cetyl Alcohol, Butylene Glycol, Cocos Nucifera Oil, Panthenol, Parfum, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, CI77019, CI77891, CI77288. Allergenen: Geen allergenen.
Sabine van Acquoij (geverifieerde eigenaar) –
Werkt goed. Moet wel moeite doen om het er vanaf te krijgen, maar als je er eenmaal een handigheid in hebt is het makkelijk. Je hebt er niet veel van nodig en m’n haar is lekker zacht!
Jill van Tiggelen (geverifieerde eigenaar) –
Ruikt heerlijk
Patricia (geverifieerde eigenaar) –
Ruikt lekker, werkt goed en gaat lang mee
Ineke Linders (geverifieerde eigenaar) –
Fijn zacht haar en geen jeuk meer op de hoofdhuid. Sinds gebruik van deze conditioner in combinatie met de shampoo bar
T. Tan (geverifieerde eigenaar) –
Haar voelt zacht. Fijne geur.
Linda (geverifieerde eigenaar) –
Werkt perfect, geen klitten en heerlijk zacht haar
Leontina Welles (geverifieerde eigenaar) –
Ook n heel fijn product
Margo Terhaard (geverifieerde eigenaar) –
In het begin merk je niet veel van de conditioner, maar als je je haar uitspoelt is het heerlijk zacht en soepel.
Nienke Dijkstra (geverifieerde eigenaar) –
Onwijs fijn gezond haar na afloop.! De bar ligt goed in de hand en doet precies wat het moet doen.
Angelique Van der Meer (geverifieerde eigenaar) –
Na de bar nat te maken en over mijn haar te halen is deze conditioner goed aan te brengen Ruikt heerlijk, haar is soepel en zacht na het drogen